OTTELUT

Kesäkuu

La -.6 Klo –.– , Välierä . U20 ,
La 29.6 Klo 14.00 , Royals-Wolverines . U17 ,Botniahallin ulkotekonurmikenttä, Vaasa
La 29.6 klo 16.30 , Wolverines-Steelers . Miesten Vaahteraliiga , Brahenkenttä, Helsinginkatu 25 a, 00510 Helsinki
La 29.6 Klo 15.00 , Steelers-Wolverines . Naisten Vaahteraliiga ,Väinölänniemi, Kuopio
Su 30.6 klo 15.30 , Wolverines-Mayhem . Miesten II-divisioona , Brahenkenttä, Helsinginkatu 25 a, 00510 Helsinki

Heinäkuu

To 4.7 klo 18.30 , Wolverines-Roosters . Miesten Vaahteraliiga , Brahenkenttä, Helsinginkatu 25 a, 00510 Helsinki
Pe 5.7 Klo 18.30 , Eagles-Wolverines . Naisten I-divisioona ,
La 6.7 Klo 12.00 , Trojans-Wolverines . Naisten Vaahteraliiga ,
La 6.7 Klo 17.00 , Taft-Wolverines . Miesten II-divisioona ,Kenraalinpuiston kenttä, Vantaa
— -.7 Klo –.– , Finaali . U20 ,
To 11.7 klo 18.30 , Steelers-Wolverines . Miesten Vaahteraliiga , Väinölänniemi, Kuopio
Ma 13.7 klo 15.00 , Wolverines-Eagles . U17 , Brahenkenttä, Helsinginkatu 25 a, 00510 Helsinki
— -.7 Klo –.– , Butchers-Wolverines . Miesten II-divisioona ,
Su 14.7 Klo 12.00 , WCP-Wolverines . Naisten I-divisioona ,
Ma 15.7 klo 18.30 , Wolverines-Roosters . Naisten Vaahteraliiga , Brahenkenttä, Helsinginkatu 25 a, 00510 Helsinki
La 20.7 klo 14.00 , Valkyries-Wolverines . Naisten Vaahteraliiga , Puistolankenttä, Kotka
La 20.7 klo 16.30 , Butchers-Wolverines . Miesten Vaahteraliiga , Keskuskenttä, Porvoo
— -.7 Klo –.– , Butchers-Wolverines . U17 ,
Ma 22.7 klo 18.00 , Wolverines-Tigers . Naisten I-divisioona , Brahenkenttä, Helsinginkatu 25 a, 00510 Helsinki
To 25.7 klo 18.30 , Royals-Wolverines . Miesten Vaahteraliiga , Kaarlen kenttä, Vaasa
Pe 26.7 klo 18.30 , Wolverines-Bulldogs . U15 , Brahenkenttä, Helsinginkatu 25 a, 00510 Helsinki
Su 28.7 klo 15.30 , Wolverines-Jaguaarit . U13 , Brahenkenttä, Helsinginkatu 25 a, 00510 Helsinki

Elokuu

La 3.8 klo 16.30 , Wolverines-Butchers . Miesten Vaahteraliiga , Brahenkenttä, Helsinginkatu 25 a, 00510 Helsinki
Su 4.8 klo 15.30 , Wolverines-Butchers . U13 , Brahenkenttä, Helsinginkatu 25 a, 00510 Helsinki
Pe 9.8 klo 18.30 , Wolverines-Saints . Miesten Vaahteraliiga , Brahenkenttä, Helsinginkatu 25 a, 00510 Helsinki
La 10.8 Klo 13.00 , Bulldogs-Wolverines . Miesten II-divisioona ,Söderkullan kenttä, Sipoo
— -.8 Klo –.– , Taft-Wolverines . U15 ,
Su 11.8 klo 15.30 , Wolverines-Saints . U17 , Brahenkenttä, Helsinginkatu 25 a, 00510 Helsinki
To 15.8 klo 18.30 , Roosters-Wolverines . Miesten Vaahteraliiga , Brahenkenttä, Helsinginkatu 25 a, 00510 Helsinki
Pe 16.8 klo 18.30 , Wolverines-Taft . Miesten II-divisioona , Brahenkenttä, Helsinginkatu 25 a, 00510 Helsinki
La 17.8 Klo 14.00 , ECG-Wolverines . U13 ,Ulkovelodromi, Helsinki
— -.8 Klo –.– , Välierä . U17 ,
— -.8 Klo –.– , Välierä . U15 ,
— -.8 Klo –.– , Välierä . Naisten Vaahteraliiga ,
— –.8 Klo –.– , Puolivälierä . Miesten II-divisioona ,
— –.8 Klo –.– , Välierä . Naisten I-divisioona ,
— -.8 Klo –.– , Royals-Wolverines . U13 ,
— -.8 Klo –.– , Finaali . U17 ,

Syyskuu

Su 1.9 Klo –.– , Vaahteramalja . Naisten Vaahteraliiga ,
— -.9 Klo –.– , Välierä . Miesten II-divisioona ,
— -.9 Klo –.– , Välierä . Miesten Vaahteraliiga ,
— -.9 Klo –.– , Finaali . U15 ,
— -.9 Klo –.– , Finaali . Miesten II-divisioona ,
— -.9 Klo –.– , Finaali. Naisten I-divisioona ,
Su 8.9 Klo 15.30 , Wolverines-Roosters . U13 , Brahenkenttä, Helsinginkatu 25 a, 00510 Helsinki
La 14.9 Klo –.– , Vaahteramalja . Miesten Vaahteraliiga ,
— -.9 Klo –.– , Välierä . U13 ,
— -.9 Klo –.– , Finaali . U13 ,